Onder 23
7e in poule Divisie 4 S
1e in poule Klasse 1
19e in poule Mannen beker reserve zaterdag 3e ronde Groep 3 3e KO ronde
18e in poule Mannen beker reserve zaterdag 1e ronde Groep 3 KO Regio 1
1e in poule O23 beker poulfase Groep 2 11
Bekijk spelers
Uitslag
Zaterdag 20 april
0
SV Twello O23-1
4
Wilhelminaschool O23-1
0
MASV O23-1
6
DZC '68 O23-1
2
Robur et Velocitas O23-1
0
BSC Unisson O23-1
Wedstrijdschema
Rigtersbleek O23-1
ONDER23
Uit
11-05-2024
14:30
veld 1
Nr. 122242CO
Scheidsrechters: Afgeschermd, Sportpark Rigtersbleek
ONDER23
Robur et Velocitas O23-1
Thuis
18-05-2024
12:00
Veld: VELD4
Nr. 122201CO
Scheidsrechters: Afgeschermd
MASV O23-1
ONDER23
Uit
25-05-2024
13:30
veld 1 - Kunstgrasveld
Nr. 122319CO
Sportpark Malburgen-West
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | DZC '68 O23-1 | 10 | 7 | 1 | 2 | 35 | 15 | 0 | 22 |
2. | Rigtersbleek O23-1 | 9 | 6 | 1 | 2 | 23 | 10 | 0 | 19 |
3. | Wilhelminaschool O23-1 | 9 | 6 | 1 | 2 | 20 | 14 | 0 | 19 |
4. | Robur et Velocitas O23-1 | 10 | 5 | 0 | 5 | 20 | 22 | 0 | 15 |
5. | MASV O23-1 | 10 | 4 | 1 | 5 | 17 | 24 | 0 | 13 |
6. | BSC Unisson O23-1 | 9 | 1 | 1 | 7 | 8 | 27 | 0 | 4 |
7. | SV Twello O23-1 | 9 | 0 | 3 | 6 | 19 | 30 | 3 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | SV Twello O23-1 | 7 | 7 | 0 | 0 | 53 | 10 | 0 | 21 |
2. | csv Apeldoorn O23-2 | 8 | 6 | 0 | 2 | 30 | 13 | 0 | 18 |
3. | FC Zutphen O23-1 | 10 | 4 | 1 | 5 | 20 | 43 | 0 | 13 |
4. | SV CCW '16 O23-1 | 7 | 3 | 1 | 3 | 25 | 22 | 0 | 10 |
5. | SV Schalkhaar O23-1 | 10 | 2 | 2 | 6 | 19 | 38 | 0 | 8 |
6. | WSV O23-2 | 8 | 1 | 0 | 7 | 15 | 36 | 0 | 3 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | DVV O23-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 10 | 0 | 0 | 3 |
2. | WVF O23-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 9 | 1 | 0 | 3 |
3. | SKV 6 | 1 | 1 | 0 | 0 | 8 | 2 | 0 | 3 |
4. | Zwolsche Boys 7 | 1 | 1 | 0 | 0 | 6 | 1 | 0 | 3 |
5. | DES 4 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 | 1 | 0 | 3 |
6. | HHC Hardenberg 16 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 | 2 | 0 | 3 |
7. | Sportclub Overdinkel 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 1 | 0 | 3 |
8. | VIOS V. 4 | 1 | 1 | 0 | 0 | 6 | 4 | 0 | 3 |
9. | Enter Vooruit 6 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 3 |
10. | avc Heracles 4 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 3 |
11. | WHC 6 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 3 |
12. | Zeewolde 10 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 3 |
13. | sv DFS 4 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 | 4 | 0 | 3 |
14. | Sportclub Groessen 5 (zat) | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 0 | 3 |
15. | Tubantia 8 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 0 | 3 |
16. | Union O23-2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 0 | 3 |
17. | Concordia-W 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
18. | DVS'33 Ermelo 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
19. | SV Twello O23-1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 4 | 5 | 0 | 0 |
20. | Arnhemse Boys Schuytgraaf 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 3 | 0 | 0 |
21. | Avanti W. 4 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 3 | 0 | 0 |
22. | DZC '68 10 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 3 | 0 | 0 |
23. | Robur et Velocitas O23-2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 4 | 6 | 0 | 0 |
24. | V.V. Barneveld 4 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 |
25. | DOS '37 6 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 |
26. | SVZW 10 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 |
27. | Swift '64 7 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 |
28. | Hulzense Boys 5 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 5 | 0 | 0 |
29. | ATC '65 9 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4 | 0 | 0 |
30. | Gorssel 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 5 | 0 | 0 |
31. | SVI 8 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 6 | 0 | 0 |
32. | DUNO D 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 8 | 0 | 0 |
33. | IJVV 11 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 9 | 0 | 0 |
34. | Groen Wit '62 7 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 10 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Robur et Velocitas O23-2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 6 | 0 | 0 | 3 |
2. | Victoria Boys 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 6 | 0 | 0 | 3 |
3. | SKV 6 | 1 | 1 | 0 | 0 | 6 | 2 | 0 | 3 |
4. | WSV 4 | 1 | 1 | 0 | 0 | 7 | 4 | 0 | 3 |
5. | V.V. Barneveld 4 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 1 | 0 | 3 |
6. | Union O23-2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 1 | 0 | 3 |
7. | VDZ O23-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 |
8. | DVV O23-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 7 | 5 | 0 | 3 |
9. | Arnhemse Boys Schuytgraaf 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 | 3 | 0 | 3 |
10. | Uchta 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 3 |
11. | Groen Wit '62 7 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 3 | 0 | 3 |
12. | DUNO D 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 0 | 3 |
13. | ESA 35+2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 0 | 3 |
14. | Uchta 4 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 0 | 3 |
15. | sv DFS 4 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 3 |
16. | De Kieviten 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 3 |
17. | Jonker Boys 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 |
18. | SV Twello O23-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 |
19. | Elistha O23-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 3 | 0 | 3 |
20. | Sportclub Groessen 5 (zat) | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 3 |
21. | Woezik 7 | 1 | 0 | 0 | 1 | 3 | 3 | 0 | 0 |
22. | SC Rijnland 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 2 | 0 | 0 |
23. | csv Apeldoorn O23-2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 3 | 4 | 0 | 0 |
24. | Bennekom 11 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 3 | 0 | 0 |
25. | sv DFS 5 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 3 | 0 | 0 |
26. | Zuid Arnhem 4 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 3 | 0 | 0 |
27. | Advendo '57 5 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 |
28. | V.V. Barneveld 5 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 |
29. | Groen Wit '62 8 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
30. | Nijmegen 5 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
31. | SCW '23 6 | 1 | 0 | 0 | 1 | 5 | 7 | 0 | 0 |
32. | SCW '23 8 | 1 | 0 | 0 | 1 | 3 | 5 | 0 | 0 |
33. | Beuningse Boys 5 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
34. | csv Apeldoorn 12 | 1 | 0 | 0 | 1 | 4 | 7 | 0 | 0 |
35. | Lunteren 7 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4 | 0 | 0 |
36. | Nijmegen 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4 | 0 | 0 |
37. | SC Rheden 4 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 |
38. | SVHA 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 6 | 0 | 0 |
39. | csv Apeldoorn 10 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6 | 0 | 0 |
40. | csv Apeldoorn 9 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | SV Twello O23-1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 20 | 2 | 0 | 9 |
2. | Excelsior '31 O23-2 | 3 | 2 | 0 | 1 | 13 | 22 | 0 | 6 |
3. | SV CCW '16 O23-1 | 3 | 1 | 0 | 2 | 12 | 7 | 0 | 3 |
4. | FC Zutphen O23-2 | 3 | 0 | 0 | 3 | 5 | 19 | 0 | 0 |
Spelers (12)
Nilmar Schuurman
Lars Top
Koen Wijburg
Er zijn spelers geanonimiseerd
Team resultaten
BSC | DZC | MAS | Rig | Rob | SVT | Wil | |
BSC Unisson O23-1 | 1 - 3 | 1 - 3 | 0 - 3 | 0 - 6 | 3 - 3 | ||
DZC '68 O23-1 | 5 - 1 | 4 - 1 | 5 - 1 | 6 - 3 | 2 - 0 | ||
MASV O23-1 | 5 - 1 | 0 - 6 | 1 - 0 | 1 - 0 | |||
Rigtersbleek O23-1 | 4 - 1 | 2 - 0 | 5 - 0 | 3 - 0 | |||
Robur et Velocitas O23-1 | 2 - 0 | 1 - 0 | 3 - 2 | 4 - 3 | 2 - 4 | ||
SV Twello O23-1 | 1 - 2 | 3 - 3 | 2 - 2 | 2 - 3 | 0 - 4 | ||
Wilhelminaschool O23-1 | 1 - 0 | 4 - 2 | 2 - 2 | 2 - 1 | 3 - 2 |
FCZ | SVC | SVS | SVT | WSV | csv | |
FC Zutphen O23-1 | 4 - 3 | 2 - 2 | 2 - 5 | 4 - 3 | 2 - 1 | |
SV CCW '16 O23-1 | 3 - 0 | 4 - 0 | - | 3 - 5 | ||
SV Schalkhaar O23-1 | 2 - 4 | 4 - 4 | 1 - 6 | 4 - 3 | 0 - 3 | |
SV Twello O23-1 | 19 - 0 | 9 - 2 | 4 - 0 | - | - | |
WSV O23-2 | 2 - 1 | 0 - 6 | 3 - 5 | 3 - 5 | 0 - 9 | |
csv Apeldoorn O23-2 | 3 - 1 | - | 5 - 1 | 2 - 5 | 2 - 1 |
ATC | Arn | Ava | DES | DOS | DUN | DVV | DZC | Ent | Gor | Gro | HHC | Hul | IJV | Rob | SKV | SVT | SVI | SVZ | Spo | Spo | Swi | Tub | Uni | VVB | VIO | WHC | WVF | Zee | Zwo | avc | svD | |
ATC '65 9 | 1 - 4 | |||||||||||||||||||||||||||||||
Arnhemse Boys Schuytgraaf 2 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
Avanti W. 4 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
DES 4 | 5 - 1 | |||||||||||||||||||||||||||||||
DOS '37 6 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
DUNO D 3 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
DVV O23-1 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
DZC '68 10 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
Enter Vooruit 6 | 3 - 1 | |||||||||||||||||||||||||||||||
Gorssel 3 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
Groen Wit '62 7 | 0 - 10 | |||||||||||||||||||||||||||||||
HHC Hardenberg 16 | 5 - 2 | |||||||||||||||||||||||||||||||
Hulzense Boys 5 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
IJVV 11 | 1 - 9 | |||||||||||||||||||||||||||||||
Robur et Velocitas O23-2 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
SKV 6 | 8 - 2 | |||||||||||||||||||||||||||||||
SV Twello O23-1 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
SVI 8 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
SVZW 10 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
Sportclub Groessen 5 (zat) | 3 - 2 | |||||||||||||||||||||||||||||||
Sportclub Overdinkel 2 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
Swift '64 7 | 1 - 3 | |||||||||||||||||||||||||||||||
Tubantia 8 | 3 - 2 | |||||||||||||||||||||||||||||||
Union O23-2 | 3 - 2 | |||||||||||||||||||||||||||||||
V.V. Barneveld 4 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
VIOS V. 4 | 6 - 4 | |||||||||||||||||||||||||||||||
WHC 6 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
WVF O23-1 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
Zeewolde 10 | 3 - 1 | |||||||||||||||||||||||||||||||
Zwolsche Boys 7 | 6 - 1 | |||||||||||||||||||||||||||||||
avc Heracles 4 | 3 - 1 | |||||||||||||||||||||||||||||||
sv DFS 4 | 5 - 4 |
Adv | Arn | Ben | Beu | DUN | DVV | DeK | ESA | Eli | Gro | Gro | Jon | Lun | Nij | Nij | Rob | SCR | SCR | SCW | SCW | SKV | SVT | SVH | Spo | Uch | Uch | Uni | VVB | VVB | VDZ | Vic | WSV | Woe | Zui | csv | csv | csv | csv | svD | svD | |
Advendo '57 5 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Arnhemse Boys Schuytgraaf 2 | 5 - 3 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Bennekom 11 | 2 - 3 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Beuningse Boys 5 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
DUNO D 3 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
DVV O23-1 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
De Kieviten 3 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
ESA 35+2 | 3 - 2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Elistha O23-1 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Groen Wit '62 7 | 4 - 3 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Groen Wit '62 8 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Jonker Boys 2 | 1 - 0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Lunteren 7 | 1 - 4 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Nijmegen 2 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Nijmegen 5 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Robur et Velocitas O23-2 | 6 - 0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
SC Rheden 4 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
SC Rijnland 2 | 2 - 2 (3 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
SCW '23 6 | 5 - 7 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
SCW '23 8 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
SKV 6 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
SV Twello O23-1 | 1 - 0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
SVHA 2 | 2 - 6 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Sportclub Groessen 5 (zat) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Uchta 2 | 2 - 0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Uchta 4 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Union O23-2 | 4 - 1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
V.V. Barneveld 4 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
V.V. Barneveld 5 | 1 - 2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
VDZ O23-1 | 3 - 0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Victoria Boys 3 | 6 - 0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
WSV 4 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Woezik 7 | 3 - 3 (4 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Zuid Arnhem 4 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
csv Apeldoorn 10 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
csv Apeldoorn 12 | 4 - 7 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
csv Apeldoorn 9 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
csv Apeldoorn O23-2 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
sv DFS 4 | 2 - 1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
sv DFS 5 | 2 - 3 |
Exc | FCZ | SVC | SVT | |
Excelsior '31 O23-2 | 8 - 4 | 4 - 3 | ||
FC Zutphen O23-2 | 0 - 3 | |||
SV CCW '16 O23-1 | 8 - 1 | 1 - 2 | ||
SV Twello O23-1 | 15 - 1 |